inż. Jacek Grzegorz Turant

Jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej - Wydział Elektryczny z tytułem mgr inż. elektryk. Feng shui zainteresował się w połowie lat 90-tych. Następnie podjał naukę w "Szkole Bez Granic". Oprócz feng shui pobierał również nauki z zakresu: Astrologii Chińskiej - Cztery Filary Przeznaczenia, Numerologii Chińskiej, I Cing, Filozofii Wschodu, Podstaw Pisma Chińskiego i Taoistycznego stylu życia. W maju 2000 roku założył firmę i od tego czasu prowadzi konsultacje feng shui, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje. Świadczy o tym udział w specjalistycznych kursach takich jak: Zaawansowane techniki ustawiania budynków i aranżacji terenu wokół nich ( w tym techniki Wodnego Smoka ), Projektowanie logo i wizytówek zgodnie z zasadami feng shui, Symbolika i remedia feng shui, Interpretacje Wędrującej Gwiazdy. Po zdaniu egzaminu w czerwcu 2004 r. uzyskał tytuł MISTRZ PRAKTYKI FENG SHUI. W roku 2006 prowadził wykłady na Międzynarodowym Forum Feng Shui w Warszawie. Od listopada 2009r. jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Feng Shui (International Feng Shui Association - IFSA) z siedzibą w Singapurze.

Uczestnicząc w wielu innych kursach posiadł również wiedzę m.in. z zakresu: Pracy z podświadomością, Huny, Radiestezji, Reiki. W roku 2008 uzyskał tytuł MISTRZ REIKI UZDRAWIANIA i MISTRZ REIKI NAUCZYCIEL.

Jest autorem wielu artykułów prasowych.

Na zaproszenie placówek kulturalnych i innych instytucji prowadzi bezpłatne wykłady, aby wiedza o klasycznym feng shui dotarła do jak największej ilości osób.

Jacek Grzegorz Turant świadczy usługi w zakresie:

Kontakt:
tel. 91 43 46 219, 695 189 889
e-mail: biuro@ezoswiat.pl